צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  מונומנטים שחובה לראות בצ'יאנג מאי

  צ'יאנג מאי, העיר השנייה בגודלה בתאילנד, היא פנינה תרבותית והיסטורית המציעה למבקרים חוויה בלתי נשכחת. העיר, הממוקמת בצפון תאילנד, מוקפת בהרים ירוקים ונופים עוצרי נשימה. צ'יאנג מאי מציעה שילוב מרתק של מסורת ומודרניות, עם שווקים תוססים, מקדשים עתיקים, ומונומנטים מרהיבים. בואו נצא למסע מרתק בין המונומנטים שחובה לראות בצ'יאנג מאי.

  מקדש דוי סוטפ (Wat Phra That Doi Suthep)

  מקדש דוי סוטפ הוא אחד המונומנטים המפורסמים ביותר בצ'יאנג מאי. המקדש ממוקם על הר דוי סוטפ, בגובה של כ-1,676 מטרים מעל פני הים, ומציע נוף פנורמי מרהיב של העיר והסביבה. המקדש נבנה במאה ה-14 ונחשב לאחד המקומות הקדושים ביותר בתאילנד. כדי להגיע למקדש, יש לטפס על גרם מדרגות מרשים המורכב מ-306 מדרגות, המעוטרות בדרקונים מרהיבים. במקדש עצמו ניתן למצוא פסלים מרהיבים, פגודות מוזהבות, ופסל בודהה מרשים.

  מקדש צ'די לואנג (Wat Chedi Luang)

  מקדש צ'די לואנג הוא אחד המקדשים הגדולים והמרשימים ביותר בצ'יאנג מאי. המקדש נבנה במאה ה-14 ושימש כמקום משכנו של פסל הבודהה האזמרגד, לפני שהועבר לבנגקוק. המקדש מתאפיין בצ'די (פגודה) מרשימה בגובה של כ-60 מטרים, שהייתה פעם הגבוהה ביותר בצ'יאנג מאי. המקדש מציע למבקרים חוויה רוחנית עמוקה, עם פסלים מרהיבים ואווירה של שלווה ורוגע.

  מקדש פאן טאו (Wat Phan Tao)

  מקדש פאן טאו הוא מקדש עץ עתיק ומרשים, הממוקם בלב העיר העתיקה של צ'יאנג מאי. המקדש נבנה במאה ה-14 ושימש בעבר כארמון מלכותי. המבנה המרכזי של המקדש עשוי כולו מעץ טיק, ומעוטר בגילופים מרהיבים. המקדש מציע למבקרים חוויה ייחודית של מסורת ואמנות תאילנדית עתיקה.

  מקדש סרי סופאן (Wat Sri Suphan)

  מקדש סרי סופאן, הידוע גם כמקדש הכסף, הוא מקדש ייחודי ומרהיב הממוקם בדרום העיר העתיקה של צ'יאנג מאי. המקדש נבנה במאה ה-16 ושופץ לאחרונה במאה ה-21. המקדש מתאפיין במבנה מרכזי עשוי כולו מכסף, עם גילופים מרהיבים ודוגמאות מורכבות. המקדש מציע למבקרים חוויה ויזואלית מרהיבה ואווירה של קדושה ורוגע.

  מקדש צ'יאנג מאן (Wat Chiang Man)

  מקדש צ'יאנג מאן הוא המקדש העתיק ביותר בצ'יאנג מאי, שנבנה במאה ה-13 על ידי המלך מנגריי, מייסד העיר. המקדש מתאפיין במבנה מרכזי מרשים, עם פסלים מרהיבים ופגודה מוזהבת. המקדש מציע למבקרים חוויה היסטורית ותרבותית עמוקה, עם אווירה של שלווה ורוגע.

  מקדש סואן דוק (Wat Suan Dok)

  מקדש סואן דוק הוא מקדש מרהיב הממוקם במערב העיר העתיקה של צ'יאנג מאי. המקדש נבנה במאה ה-14 ושימש כמקום משכנו של פסל בודהה מרשים. המקדש מתאפיין בפגודה מוזהבת בגובה של כ-48 מטרים, ובמבנה מרכזי מרשים עם פסלים מרהיבים. המקדש מציע למבקרים חוויה רוחנית עמוקה ואווירה של שלווה ורוגע.

  מקדש לוק מולי (Wat Lok Moli)

  מקדש לוק מולי הוא מקדש עתיק ומרשים הממוקם בצפון העיר העתיקה של צ'יאנג מאי. המקדש נבנה במאה ה-14 ומתאפיין במבנה מרכזי מרשים עם פסלים מרהיבים ופגודה מוזהבת. המקדש מציע למבקרים חוויה היסטורית ותרבותית עמוקה, עם אווירה של שלווה ורוגע.

  מקדש פרה סינג (Wat Phra Singh)

  מקדש פרה סינג הוא אחד המקדשים החשובים ביותר בצ'יאנג מאי, שנבנה במאה ה-14. המקדש מתאפיין במבנה מרכזי מרשים עם פסלים מרהיבים ופגודה מוזהבת. המקדש מציע למבקרים חוויה רוחנית עמוקה ואווירה של שלווה ורוגע.

  מקדש ג'ט יוט (Wat Jet Yot)

  מקדש ג'ט יוט הוא מקדש מרהיב הממוקם בצפון העיר העתיקה של צ'יאנג מאי. המקדש נבנה במאה ה-15 ומתאפיין במבנה מרכזי מרשים עם פסלים מרהיבים ופגודה מוזהבת. המקדש מציע למבקרים חוויה היסטורית ותרבותית עמוקה, עם אווירה של שלווה ורוגע.

  מקדש אוםונג (Wat Umong)

  מקדש אוםונג הוא מקדש ייחודי ומרשים הממוקם במערב העיר העתיקה של צ'יאנג מאי. המקדש נבנה במאה ה-14 ומתאפיין במבנה מרכזי מרשים עם פסלים מרהיבים ופגודה מוזהבת. המקדש מציע למבקרים חוויה רוחנית עמוקה ואווירה של שלווה ורוגע.

  צ'יאנג מאי היא עיר מרהיבה ומרתקת, המציעה למבקרים חוויה בלתי נשכחת של תרבות, היסטוריה ורוחניות. המונומנטים המרשימים של העיר הם עדות לעושר התרבותי וההיסטורי של תאילנד, ומציעים למבקרים חוויה ייחודית ומרגשת. אם אתם מתכננים טיול לצ'יאנג מאי, אל תשכחו לבקר במונומנטים המרהיבים הללו ולחוות את הקסם של העיר. צרו קשר איתנו לתכנון הטיול המושלם שלכם בצ'יאנג מאי.